Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Les, háj a louka – z toho dobrodružství kouká:-)
Termíny: 17. – 21. 7. a 31. – 4. 8. 2023
Vhodné pro děti od 3 do 11 let.
Nástupní a výstupní místo:
Vlaková zastávka: České Budějovice jižní z.
Sraz: od 7.30 – odjezd vlaku 8.16
Návrat: 15.36 příjezd vlaku na Jižní zastávku v ČB.
S sebou: malý batoh se svačinou a pitím /oběd je v ceně tábora/, náhradní oblečení a boty, krém na opalování, klobouček, pláštěnku.
Zázemí tábora: jurta v Kroclově (v případě nepříznivého počasí). Jinak jsou děti v lese a na oběd chodí do hospůdky ve Vrábči.
Program tábora:
Skupinové a individuální hry v přírodě, výtvarné workshopy, návštěva policie, pirátů, klaunů, pokusy v přírodě, jednodenní výlet.
Na děti se těší průvodkyně, které pojedou již šestým rokem a samozřejmě Patrik (Paprika). Těšit se můžete na Janu, Ilču, Ivanu a Evu.
Zájemci pište na info@skolastarhill.cz, následně vám zašleme táborovou přihlášku. Kapacita 30 dětí/turnus.
Cena tábora:
2 700 Kč/dítě/týden, 2 sourozenci 4 200 Kč/týden, 3 sourozenci 5 500 Kč/týden (v ceně je zahrnut oběd, pitný režim, doprava, vstupy na výlety a pojištění).